Opiekun wolontariatu szkolnego: Pani Izabela Obroślak

Nieoceniona pomoc
i wsparcie podczas wydarzeń w szkole.

Nasz projekt „Od nasiona do plonu - szkolny wolontariat w ogrodzie”, będący ważną częścią naszej innowacji pedagogicznej i rozwijanego ogrodu sensorycznego, został zauważony i doceniony w IV Edycji Plebiscytu Ekologicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego! 🌿

Pola Nadziei zakwitły. 🌼

OWOCE PRACY WOLONTARIATU SZKOLNEGO

Ogród Wolontariatu i hortiterapia 🥬💚