Opiekun wolontariatu szkolnego: Pani Izabela Obroślak
Nieoceniona pomoc i wsparcie podczas wydarzeń w szkole.
Nasz projekt „Od nasiona do plonu - szkolny wolontariat w ogrodzie”, będący ważną częścią naszej innowacji pedagogicznej i rozwijanego ogrodu sensorycznego, został zauważony i doceniony w IV Edycji Plebiscytu Ekologicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego! 🌿