Oto przedstawienie naszych trzecioklasistów na Dzień Babci i Dzień Dziadka! Życzymy miłego oglądania, a wszystkim naszym Babciom i Dziadkom, a zwłaszcza adresatom przedstawienia, życzymy mocy Bożych łask.

W niedzielę, 16 stycznia, gościliśmy w parafii św. Barnaby na warszawskim Zaciszu. Po jednej z mszy świętych kolędowali nasi uczniowie, grając na skrzypcach, fletach i śpiewając. Z kolei rodzice i nauczyciele włączyli się w kolejną Eucharystię prowadząc modlitwę śpiewem i kolędując po mszy świętej.

Kochani, z podsumowań minionego roku, a zwłaszcza jego końcówki, mamy jeden szczególny punkt, za który chcemy Wam bardzo serdecznie podziękować. To Wasza wielka zasługa! W ramach naszego kiermaszu świątecznego z upominkami, rękodziełem naszych Sióstr i rodzin oraz pysznymi piernikami, a także na naszym stoisku na grudniowym jarmarku mareckim zebraliśmy 13.395 zł.

Te środki przybliżają nas do budowy bieżni i boisk przy naszej szkole jako pierwszego etapu wielkiego marzenia, czyli nowej szkoły Sióstr Rodziny Maryi w Markach.

To Wasza zasługa! DZIĘKUJEMY!

Kochani Rodzice, Drodzy Przyjaciele, składamy Wam serdeczne życzenia świąteczne!

Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy Szkoły oraz Przedszkola Sióstr Rodziny Maryi w Markach.

W czwartek 16 grudnia przeżywaliśmy w naszej szkole spotkania wigilijne. Najpierw odbyło się krótkie przedstawienie z łamaniem się opłatkiem, a potem każda z klas udała się na poczęstunek do swojej sali.

Na VI Mareckim Jarmarku Bożonarodzeniowym powietrze było chłodne, ale atmosfera na scenie i na naszym stoisku zdecydowanie gorąca. Zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć z występów naszego uczniowskiego zespołu, wraz z którym na scenie stanęła jedna z mam, Pani Iza.