Sponsorem nagród w konkursie "Św. Zygmunt Szczęsny Feliński. Z domu rodzinnego do Domu Ojca", organizowanym przez nasze przedszkole, jest sklep internetowy Holyart, który ufunduje laureatom bony na zakupy w wysokości:

1. miejsce 250 euro

2. miejsce 150 euro

3. miejsce 50 euro

Kochani, nasza Fundacja Filii Dei oraz nasze przedszkole organizują konkursy – zespołowy i rodzinny – o naszym patronie i założycielu Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi - św. abpie Zygmuncie Szczęsnym Felińskim.

To były wspaniałe trzy dni! Klasy I-III wyjechały na trzydniową wycieczkę w okolice Płocka a klasy IV-VII w ciągu jednego dnia odwiedziły Kazimierz Dolny i Puławy.

Po miesiącach przygotowań i poznawania Jezusa Eucharystycznego oraz sensu samej Eucharystii z wielką radością, ale też modlitewnym skupieniem, nasi trzecioklasiści przystąpili 28 maja 2022 r. do I Komunii Świętej.

Z okazji Dnia Matki nasi trzecioklasiści przygotowali dla swoich mam śpiewające życzenia. Miłego słuchania i oglądania! I oczywiście dołączamy się do życzeń!

Nasi pierwszoklasiści przygotowali coś specjalnego dla swoich mam i ojców. Miłego oglądania!

14 maja upamiętniliśmy Sprawiedliwą wśród Narodów Świata. Spędziliśmy pięknie dzień bawiąc się wspólnie, biorąc udział w konkursach, śpiewając, a przede wszystkim biegając! Oto filmowe i fotograficzne wspomnienie z tego dnia!