17 września odchodziliśmy święto patrona naszej szkoły i założyciela Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego.

Zapraszamy na zajęcia dodatkowe w bieżącym roku szkolnym. Zapisy trwają do 19 września. Formularze zapisów wraz ze szczegółowymi informacjami i cenami zostały wysłane do rodziców poprzez system Vulcan. Oto nasze propozycje:

Przedstawiamy ofertę zajęć terapeutycznych dostępnych w naszej szkole.

Zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2021 r. o godz 10:00. Zaczniemy od Mszy Świętej polowej na terenie szkoły (jeśli pogoda nie dopisze, przejdziemy do kościoła przy ul. Jutrzenki). Po Mszy Św. odbędą się spotkania z wychowawcami w klasach.