Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dziś kontynuowaliśmy świętowanie sobotniego Dnia Rodziny. Pogoda tym razem sprzyjała, więc spotkaliśmy się z rodzicami na polanie. Dorośli byli już po pracy, dzieci po szkole, więc nikt się nie spieszył i mógł się cieszyć spotkaniem!

Rozpoczęliśmy od niezwykłego spektaklu, który wyreżyserowały, a wcześniej napisały scenariusz, nasze wspaniałe nauczycielki: p. Magda i p. Kasia. Przedstawienie miało bardzo ciekawy skład postaci: pojawiła tam się wychowawczyni ze swoimi uczniami, rodzina, wiele sprzętu elektronicznego, zwierzęta, Indianie, kowboje, podróżnicy, piłkarze z czirliderkami i wiele innych. Szeroki był także zakres tematyczny: mówiło o rodzinie, o tym, jak każdy jest w niej potrzebny i ważny, choćby nawet był nieidealny; przedstawiało problem z nadużywaniem mediów i wszelkich elektro-sprzętów; ukazywało wątek proekologiczny, przypominając, jak nasze zachowania wpływają na środowisko; nawiązywało także do tego, co niebawem nas czeka – do wakacyjnych podróży. Wszystko to mistrzowsko okraszone humorem i pięknymi piosenkami. Zarówno uczniowie jak i nauczycielki – autorki sztuki zasłużyły na medal i wielkie brawa!

Po spektaklu był pokaz tańców przez dziewczęta, które chodzą na dodatkowe zajęcia do pana Marka. Spotkanie zakończyło się miłymi rozmowami przy stołach piknikowych lub na kocach oraz zajadaniem pieczonych kiełbasek.

Wszystkim, którzy przyczynili się do dzisiejszego radosnego popołudnia i wieczoru serdecznie dziękujemy!!!

 

   

  

  

Zobacz także