Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

W niedzielę uroczyście przeżywaliśmy rocznicę Pierwszej Komunii Świętej naszych czwartoklasistów. Było pięknie!

Białe stroje dzieci, pogodna powaga na twarzach i spokój płynący od uczniów, pozwalał wyczytać, jak wielkie dzieła Bóg zdziałał w ich sercach.

Na początku Eucharystii dzieci uroczyście potwierdziły swoją przyjaźń z Jezusem, podziękowały za dar Eucharystii i prosiły o łaskę wytrwania w wierze. Na zakończenie Rodzice w pięknej modlitwie powierzyli swoje pociechy opiece Bożej Opatrzności.

Takie uroczystości to dobra okazja, by przypomnieć sobie nasze pierwsze spotkanie z Jezusem w Eucharystii - kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu... Wspominać, zbadać swoje serce, a może na nowo wzbudzić gorliwość i zapał do pogłębiania relacji z naszym Panem...

Ponieważ Msza była dzień po imieninach Siostry Dyrektor Zofii, a przed srebrnym jubileuszem kapłaństwa Księdza Pawła, nie zabrakło wielu dobrych słów, życzeń i kwiatów.

  

  

  

Zobacz także