Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Zakończyliśmy Biały Tydzień.

Pierwszokomunijne dzieci przedłużyły radość pierwszego spotkania z Jezusem Eucharystycznym poprzez codzienne przyjmowanie Go w Komunii Świętej. Swoimi modlitwami starały się ogarnąć wszystkich bliskich.

Za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej modliliśmy się za mamy, Świętemu Józefowi oddawaliśmy naszych tatusiów, a przy relikwiach Zygmunta Szczęsnego zostawiliśmy cała społeczność szkolną i sprawę budowy szkoły. Było też dziękczynienie za chrzest i modlitwa za chrzestnych oraz dzień modlitw za zmarłych.

Zakończyliśmy nasze spotkania u ks Pawła w Parafii Dzieciątka Jezus. Tam oddaliśmy wszystkie nasze sprawy świętym, którzy w wielkiej liczbie są czczeni w tej świątyni. Następnie, nasz duchowy opiekun zaprosił do siebie, gdzie mogliśmy cieszyć się wspólnotą i przeżywać radosną agapę.

Pamiętajmy o naszych uczniach klasy III i módlmy się, aby zawsze były blisko Jezusa.

  

   

  

Zobacz także