W tym roku wiele ważnych akcji i przedsięwzięć podjęliśmy z uczniami, aby rozbudzać w nich wiarę i patriotyzm. Pierwszy raz, nasza szkoła przystąpiła do pięknej i wartościowej akcji “BohaterOn - włącz historię”. Wydarzenie to jest ogólnopolską kampanią o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.

Nietypowy rok szkolny 2020/2021 za nami. Aż trudno w to uwierzyć, że już jutro nie zobaczymy się z uczniami.
Kończąc kolejny rok, podczas Mszy Świętej, dziękowaliśmy Bogu za wszystkie łaski tego czasu i prosiliśmy o błogosławieństwo na czas bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego.

Nasi trzecioklasiści kończą etap edukacji wczesnoszkolnej, dlatego chcą podkreślić ten ważny moment. Przygotowali i przedstawili dziś wszystkim uczniom krótką, wesołą scenkę, pełną pogodnych piosenek. Na koniec obwieścili z radością, że rozpoczynają się wakacje!

Choć już prawie wakacje, nasi uczniowie zdawali jeszcze jeden, ostatni w tym roku egzamin - na kartę rowerową. Przeprowadził go pan Paweł – koordynator  miasteczka rowerowego, specjalista ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Wyjście do fantastycznego Parku Trampolin AIRO, to wspaniały czas, naturalnego "podglądania", jak nasi wspaniali uczniowie przełamują swoje lęki, a także jak pięknie pomagają sobie nawzajem i dopingują!

Klasa II podjęła się ciekawego zadania: uczniowie założyli hodowlę motyli i obserwowali ich rozwój. Swoje spostrzeżenia uwiecznili na filmie, którym teraz dzielą się ze wszystkimi.

Dziś kontynuowaliśmy świętowanie sobotniego Dnia Rodziny. Pogoda tym razem sprzyjała, więc spotkaliśmy się z rodzicami na polanie. Dorośli byli już po pracy, dzieci po szkole, więc nikt się nie spieszył i mógł się cieszyć spotkaniem!

Tegoroczne spotkanie podczas Dnia Rodziny na pewno na długo pozostanie nam w pamięci…

Rodzice razem z kadrą szkoły od wczoraj przygotowywali piknik. Rozłożone namioty, ławki, stoły, stoiska … Mnóstwo wypieków naszych wspaniałych mam, przeznaczonych do „Kawiarenki”. Przygotowane przez naszych uczniów piękne przedstawienie, które miało być wystawione na scenie udostępnionej przez Pana Burmistrza Marek.

Pani Marta, nauczycielka języka angielskiego, zorganizowała w szkole wspaniały konkurs piosenki w języku, którego naucza.

Uczniowie zaprezentowali bardzo różne piosenki z repertuaru dziecięcego i nie tylko... Każda zrobiła na jury duże ogromne wrażenie.

Wszystkim występującym gratulujemy!!! Byliście wspaniali!!!