Już drugi raz rodzice mieli radość spotkać się ze wspaniałą autorką i pedagogiem, panią Małgorzatą Nawrocką. Dzieliła się swoją wiedzą opartą na badaniach wielu naukowców.

Jak karnawał to karnawał! I koniecznie bal przebierańców. Dziś nasi uczniowie wcielili się w różne postacie. Szaleństwo, tańce i zabawa trwały całe popołudnie.

Teatr Eden przyjechał do nas ze spektaklem Przypowieść o talentach. Jak zawsze we wspaniały, dowcipny i bardzo przystępny dla uczniów sposób, opowiedzieli nam fragment Ewangelii i przypomnieli, że każdy z nas ma jakieś talenty, które trzeba odkryć.

Na ostatnich zajęciach z Klubu Młodych Odkrywców zajęliśmy się magnesami. Badaliśmy jak silne pole magnetyczne wytwarza magnes sztabkowy.

W ramach zajęć świetlicowych mieliśmy spotkanie z panią z Narodowego Banku Polskiego. Dowiedzieliśmy się o historii pieniądza oraz o sposobach płatniczych dawniej i dziś.

Dziś na lekcjach edukowaliśmy się medialnie. Pani Kasia rozmawiała z uczniami o korzyściach płynących z korzystania z internetu, a także o niebezpieczeństwach, które z niego mogą wyniknąć. Okazało się, że dzieci mają ogromną wiedzę na ten temat.

Pierwszy raz zorganizowaliśmy były ferie zimowe. Uczestniczyły w nich dzieci z klas I – IV z naszej szkoły oraz z zewnątrz. Oferta była bardzo bogata.

Dziś żegnaliśmy panią Anię ze świetlicy, która już niedługo urodzi dzieciątko. Jesteśmy wdzięczni za wspólnie spędzone miesiące i życzymy wszystkiego dobrego.