ZIMOWA AKCJA

PEŁNA ATRAKCJI

Zapisy w sekretariacie i pod numerem tel. 22 78 11 030.

Płatność do 18 stycznia na konto Fundacji Filii Dei: PKO Bank Polski 56 1020 1042 0000 8302 0402 7256.

poniedziałek - 28 stycznia

• integracja

• doświadczanie świata – zabawy z eksperymentami

• warsztaty muzyczne, ruchowe, zabawa

• zajęcia teatralne

• warsztaty plastyczne, zabawa

wtorek - 29 stycznia

9:00 śniadanie

• wycieczka na warsztaty do Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie

13:30 obiad

• zajęcia teatralne

• warsztaty plastyczne, muzyczne, ruchowe, zabawa

środa - 30 stycznia

• pokazy baniek mydlanych

• kodowanie i programowanie

• warsztaty z dziennikarzem

• warsztaty plastyczne, muzyczne, ruchowe

czwartek - 31 stycznia

• wycieczka – Klockownia

ok. 15:15 obiad (po powrocie z wycieczki)

piątek - 1 lutego

• Bum bum rurki – warsztaty

• warsztaty plastyczne, origami, muzyczne, ruchowe

13:00 obiad

• interaktywna gra na zakończenie

16:00 zakończenie zajęć

LOGIN TO IMIĘ I NAZWISKO RODZICA PISANE RAZEM Z WIELKIEJ LITERY, NP. JanKowalski
HASŁEM JEST PIERWSZE 6 CYFR NUMERU PESEL RODZICA!

Zależy nam na tym, aby dzieci czuły się w szkole bezpiecznie i były otoczone troskliwą opieką.

Uczniowie mają możliwość korzystania ze świetlicy szkolnej w godzinach 7:00 – 18:00. W atmosferze wzajemnej życzliwości i zaufania mogą odpocząć po lekcjach, zrelaksować się, a także rozwijać poprzez różne zabawy i gry edukacyjne. Staramy się także, aby w tym czasie odrabiali prace domowe.

Dzieci codziennie mogą skorzystać ze stołówki szkolnej, gdzie podajemy pyszny obiad. Zależy nam na tym, aby nasza kuchnia była zdrowa i jak najbardziej przypominała domowe jedzenie.

po lewej stronie

Zależy nam na tym, aby dzieci uczące się w naszej szkole wychowywały się w duchu wartości chrześcijańskich.

Każdy nauczyciel pracujący w naszej szkole jest odpowiedzialny za dzieło wychowania. Wszyscy staramy się kształtować osobowość uczniów nie tylko słowem, ale przede wszystkim świadectwem życia. Jako ludzie wierzący pragniemy ukazywać i wprowadzać uczniów w świat wartości ewangelicznych.

W formacji naszych uczniów i ich rodzin wykorzystujemy, przygotowane na nasze potrzeby, dwa programy:

• Wychowanie do cnót, które przez systematyczną pracę ma wyrabiać dobre nawyki dotyczące charakteru i pobożności

• Wyzwania rodzinne, mające na celu wzmocnienie więzi rodzinnych oraz pogłębienie wiary przez wspólne odkrywanie Bożego Słowa.