Zależy nam na tym, aby wiedzę którą otrzymają nasze dzieci umiały wykorzystać w codziennym życiu.

Staramy się stosować jak najlepsze metody nauczania. Nasze sale wyposażone są w w wysokiej klasy sprzęt multimedialny i inne pomoce dydaktyczne, które w kreatywny i łatwo przyswajalny sposób mają ułatwić dzieciom zdobywanie wiedzy.

Wiemy, jak istotne w dzisiejszej rzeczywistości jest porozumiewanie się z ludźmi nie tylko z naszego kraju. Dlatego kładziemy duży nacisk na naukę języków obcych. Siatka zajęć obowiązkowych zawiera już od pierwszej klasy dodatkową lekcję języka angielskiego oraz dwie godziny języka niemieckiego.

Zapewniamy także ciekawe zajęcia dodatkowe, pozwalające rozwijać pasje, zainteresowania, a także wzmacniać słabsze strony uczniów. Są to między innymi,

• szachy,

• basen,

• teatr,

• taniec,

• Spotkania z muzyką,

• Kraina kodowania i programowania,

• Klub Młodego Odkrywcy.

Staramy się zapewnić wysoki poziom nauczania, do czego przyczynia się wykwalifikowana kadra nauczycieli oraz małe oddziały klasowe.